1.
Team Hristo Botev 1884
Ivanka Hristova
BUL
2.
Liburnijske Mažoretkinje
Tanja Gašparić
CRO
3.
Mažoretkinje Grada Opatije
Tanja Gašparić
CRO
4.
Puki
Tanja Gašparić
CRO
5.
Pazinske Mažoretkinje
Tanja Gašparić
CRO
6.
Parentine
Tanja Gašparić
CRO
7.
Vodnjanske Mažoretkinje
Tanja Gašparić
CRO
8.
Žminjske Mažoretkinje
Tanja Gašparić
CRO
9.
Tk Mažoretky Bílovec
Veronika Gilgová,
Drahomíra Gilgová
CZ
10.
Brymbyho Majorettes
Klára Trčková
CZ
11.
Ap Klub Brušperk
Marcela Křížová
CZ
12.
Taneční Soubor Stars
Drahomíra Kroupová
CZ
13.
Sk Trinity
Rajlichova Andrea
CZ
14.
Kira Havířov
Petra Doležalová
CZ
15.
Carmen Jaroměř
Natálie Komínková
CZ
16.
Mažoretky
Lenka Malíková
CZ
17.
Dejna Kyov
Jana Defeldová
CZ
18.
Žabky Mohelnice
Pavla Hájková
CZ
19.
Repetky Ddm Budík
Jarmila Reháková
CZ
20.
Orion Svč Němčice Nad Hanou
Jana Telecká,
Klára Špičková
CZ
21.
Tom Krokodýl Ostrava
Ing. Marta Szucsová
CZ
22.
Leontýnky
Mgr. Jana Smrčková
CZ
23.
Lv2
Ing. Lenka Vavříková
CZ
24.
Poděbradské Mažoretky
Doležalová Klára
CZ
25.
Exploze
Lenka Kotvová
CZ
26.
Fantasy Prerov
Kateřina Krmelová
CZ
27.
Pusinky 2
Michaela Čejková
CZ
28.
Safira
Fialová Sandra
CZ
29.
Kk-Dance Sumperk
Kateřina Křenková
CZ
30.
Mažoretky Telč
Renata Křížková
CZ
31.
Aura
Zuzana Černá
CZ
32.
Angelin - Zš Vyškov
Michaela Suchánková
CZ
33.
Angeline- SVČ
Tereza Studňařová
CZ
34.
Les Rochal'twirl
Aurélie Passerieux
FR
Team
Leader
Country
35.
Les Amazones Du Haut Languedoc
Mille Josiane
FR
36.
Békéscsabai Mazsorett Táncegyüttes
Kurucz-Papp Ildikó
HUN
37.
Illusion MTC, Zugló
Rátkai Márton András
HUN
38.
Dunaszigeti Tündérrózsa KSE
Lengyel Tiborné
HUN
39.
Gyáli Tűzmadarak Mazsorett Csoport
Kőrös-Nyíri Dóra, Bittera Zsuzsa, Erdősi Alexandra Kinga
HUN
40.
Színfolt Mazsorett Táncegyesület
Hunya Jolán
HUN
41.
Sziluett Mazsorett Maglód
Osztertágné Szeili Mariann
HUN
42.
Miskolci Mazsorett Együttes
Dudás Ágnes, Rózsa Ildikó
HUN
43.
Haller SM Egyesület Mosonmagyaróvár
Szalainé Sándor Katalin
HUN
44.
Táncoló Világ Alapítvány Naszályi Mazsorett Csoportja
Üveg-Maráz Timea
HUN
45.
Nyúli Sporttwirling és Majorette Egyesület
Szabó Csilla
HUN
46.
Hébé Művészeti Iskola, Oroszlány
Geisztné Gogolák Éva
HUN
47.
Öttevényi Kavalkád Szabadidő és Sportegyesület
Takács Titanilla, Halász Péter
HUN
48.
Írisz Mazsorett Püspökladány
Tóth Irén Erzsébet
HUN
49.
LION Majorette Csoport Réde
Herman Jánosné
HUN
50.
Százszorszép Mazsorett Csoport Szendrő
Kerekes Katinka
HUN
51.
Csillagfény Téti Majorette Egyesület
Buza-Lampert Tamara
HUN
52.
Vértesszőlősi Sportegyesület Mazsorett Szakosztály
Pappné Bedei Sarolta, Bedei Mária
HUN
53.
Rékasi DSE Holdfény Mazsorett Csoport
Máthé Laura
HUN
54.
Sunshine
Adam Robel
POL
55.
Diament
Małgorzata Gronek
POL
56.
Cieszyńskie Gwiazdeczki
Anna Wysocka
POL
57.
Uczniowski Klub Sportowy Mażoretki
Natalia Skoczylas
POL
Team
Leader
Country
58.
Mażoretki Zsr Grabonóg
Ewa Jakubowska
POL
59.
VERVA
Karolina Prałat
POL
60.
Leśnicki Ośrodek Kultury I Rekreacji
Urszula Janda
POL
61.
Lilia Leżajsk
Lilianna Dziki
POL
62.
Lady Fitness
Anna Simsak
POL
63.
Niepołomickie Mażoretki
Maria Strzelec
POL
64.
Reprezentacyjna Sekcja Taneczna Mażoretek Niżańskiego Centrum Kultury "Sokół"
Anna Różańska
POL
65.
Perły
Bronder Anna
POL
66.
Jupiter
Agnieszka Kuchcińska
POL
67.
VENA
Karolina Prałat
POL
68.
Pa-Mar-Sze, Rogozno
Małgorzata Lang
POL
69.
Twins
Karolina Prałat
POL
70.
Mažoretky Kirabelle
Kristína Prukschová
SVK
71.
Princess Mazsorett Csoport
Magdaléna Vadkertiová
SVK
72.
Mažoretky Tedasky
Eva Vardžíková
SVK
73.
Crazy Cats
Ing. Dana Marečková
SVK
74.
Lucky Dance
Anna Domnich
UKR
Team Hristo Botev 1884
Ivanka Hristova
BUL
2.
Liburnijske Mažoretkinje
Tanja Gašparić
CRO
3.
Mažoretkinje Grada Opatije
Tanja Gašparić
CRO
4.
Puki
Tanja Gašparić
CRO
5.
Pazinske Mažoretkinje
Tanja Gašparić
CRO
6.
Parentine
Tanja Gašparić
CRO
7.
Vodnjanske Mažoretkinje
Tanja Gašparić
CRO
8.
Žminjske Mažoretkinje
Tanja Gašparić
CRO
9.
Tk Mažoretky Bílovec
Veronika Gilgová,
Drahomíra Gilgová
CZ
10.
Brymbyho Majorettes
Klára Trčková
CZ
11.
Ap Klub Brušperk
Marcela Křížová
CZ
12.
Taneční Soubor Stars
Drahomíra Kroupová
CZ
13.
Sk Trinity
Rajlichova Andrea
CZ
14.
Kira Havířov
Petra Doležalová
CZ
15.
Carmen Jaroměř
Natálie Komínková
CZ
16.
Mažoretky
Lenka Malíková
CZ
17.
Dejna Kyov
Jana Defeldová
CZ
18.
Žabky Mohelnice
Pavla Hájková
CZ
19.
Repetky Ddm Budík
Jarmila Reháková
CZ
20.
Orion Svč Němčice Nad Hanou
Jana Telecká,
Klára Špičková
CZ
21.
Tom Krokodýl Ostrava
Ing. Marta Szucsová
CZ
22.
Leontýnky
Mgr. Jana Smrčková
CZ
23.
Lv2
Ing. Lenka Vavříková
CZ
24.
Poděbradské Mažoretky
Doležalová Klára
CZ
25.
Exploze
Lenka Kotvová
CZ
26.
Fantasy Prerov
Kateřina Krmelová
CZ
27.
Pusinky 2
Michaela Čejková
CZ
28.
Safira
Fialová Sandra
CZ
29.
Kk-Dance Sumperk
Kateřina Křenková
CZ
30.
Mažoretky Telč
Renata Křížková
CZ
31.
Aura
Zuzana Černá
CZ
32.
Angelin - Zš Vyškov
Michaela Suchánková
CZ
33.
Angeline- SVČ
Tereza Studňařová
CZ
34.
Les Rochal'twirl
Aurélie Passerieux
FR
Team
Leader
Country
35.
Les Amazones Du Haut Languedoc
Mille Josiane
FR
36.
Békéscsabai Mazsorett Táncegyüttes
Kurucz-Papp Ildikó
HUN
37.
Illusion MTC, Zugló
Rátkai Márton András
HUN
38.
Dunaszigeti Tündérrózsa KSE
Lengyel Tiborné
HUN
39.
Gyáli Tűzmadarak Mazsorett Csoport
Kőrös-Nyíri Dóra, Bittera Zsuzsa, Erdősi Alexandra Kinga
HUN
40.
Színfolt Mazsorett Táncegyesület
Hunya Jolán
HUN
41.
Sziluett Mazsorett Maglód
Osztertágné Szeili Mariann
HUN
42.
Miskolci Mazsorett Együttes
Dudás Ágnes, Rózsa Ildikó
HUN
43.
Haller SM Egyesület Mosonmagyaróvár
Szalainé Sándor Katalin
HUN
44.
Táncoló Világ Alapítvány Naszályi Mazsorett Csoportja
Üveg-Maráz Timea
HUN
45.
Nyúli Sporttwirling és Majorette Egyesület
Szabó Csilla
HUN
46.
Hébé Művészeti Iskola, Oroszlány
Geisztné Gogolák Éva
HUN
47.
Öttevényi Kavalkád Szabadidő és Sportegyesület
Takács Titanilla, Halász Péter
HUN
48.
Írisz Mazsorett Püspökladány
Tóth Irén Erzsébet
HUN
49.
LION Majorette Csoport Réde
Herman Jánosné
HUN
50.
Százszorszép Mazsorett Csoport Szendrő
Kerekes Katinka
HUN
51.
Csillagfény Téti Majorette Egyesület
Buza-Lampert Tamara
HUN
52.
Vértesszőlősi Sportegyesület Mazsorett Szakosztály
Pappné Bedei Sarolta, Bedei Mária
HUN
53.
Rékasi DSE Holdfény Mazsorett Csoport
Máthé Laura
HUN
54.
Sunshine
Adam Robel
POL
55.
Diament
Małgorzata Gronek
POL
56.
Cieszyńskie Gwiazdeczki
Anna Wysocka
POL
57.
Uczniowski Klub Sportowy Mażoretki
Natalia Skoczylas
POL
Team
Leader
Country
58.
Mażoretki Zsr Grabonóg
Ewa Jakubowska
POL
59.
VERVA
Karolina Prałat
POL
60.
Leśnicki Ośrodek Kultury I Rekreacji
Urszula Janda
POL
61.
Lilia Leżajsk
Lilianna Dziki
POL
62.
Lady Fitness
Anna Simsak
POL
63.
Niepołomickie Mażoretki
Maria Strzelec
POL
64.
Reprezentacyjna Sekcja Taneczna Mażoretek Niżańskiego Centrum Kultury "Sokół"
Anna Różańska
POL
65.
Perły
Bronder Anna
POL
66.
Jupiter
Agnieszka Kuchcińska
POL
67.
VENA
Karolina Prałat
POL
68.
Pa-Mar-Sze, Rogozno
Małgorzata Lang
POL
69.
Twins
Karolina Prałat
POL
70.
Mažoretky Kirabelle
Kristína Prukschová
SVK
71.
Princess Mazsorett Csoport
Magdaléna Vadkertiová
SVK
72.
Mažoretky Tedasky
Eva Vardžíková
SVK
73.
Crazy Cats
Ing. Dana Marečková
SVK
74.
Lucky Dance
Anna Domnich
UKR